Kolejna porcja wspomnień – zdjęcia Moniki Kozień z Festiwalu Saskiego

Choć Festiwal Saski już za nami – pozostało sporo kadrów po tej pięknej majówce. Zachęcamy do poszukiwania się na zdjęciach!

Przejdź do treści