Międzynarodowy Dzień Muzeów 2026 – świętujemy i my!

18 maja w kalendarzu przypadał Międzynarodowy Dzień Muzeów. To szczególny dzień dla nas, podczas którego świętujemy istotę dotychczas zrealizowanych pomyślnie inicjatyw, analizujemy to, co można poprawić i snujemy plany na przyszłość.


Miło nam, że w ten wyjątkowy dzień mogliśmy spotkać się z przedstawicielami Urzędu Miasta Kutno – życzenia złożyli nam Zbigniew Wdowiak – Zastępca Prezydenta Miasta Kutna oraz przedstawiciele Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta: Naczelnik, Michał Adamski oraz Agnieszka Lewandowska.

To dobry moment, by podziękować wszystkim, dzięki którym udaje nam się realizować naszą misję i rozwijać Muzeum Pałac Saski – obiecujemy przygotowywać dla Was kolejne ciekawe przedsięwzięcia.

Przejdź do treści