Wczoraj (26.05.), w rocznicę bitwy pod Żukowcem, upamiętniono żołnierzy 37. Łęczyckiego Pułku Piechoty.
Jako reprezentacja Muzeum, wraz z przedstawicielami władz samorządowych, szkół i stowarzyszeń, złożyliśmy kwiaty przy tablicy pamiątkowej znajdującej się na budynku dawnych koszarów 37. Łęczyckiego PP. Później uczestnicy uroczystości udali się do pawilonu muzealno-wystawienniczego na Placu Wolności, gdzie obejrzano prezentację przez Stowarzyszenie Historyczne Pułk 37.





















